Kryształ to jakość - Violetta Szkło Kryształowe
114
page-template-default,page,page-id-114,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Kryształ to jakość

Ozdobne przedmioty wyprodukowane ze szkła kryształowego cechuje czystość barwy, przejrzystość oraz piękne refleksy świetlne. Tylko wysoka jakość surowca, poddanego starannej ręcznej obróbce gwarantuje oszałamiający efekt końcowy. Produkty z Huty Szkła Kryształowego Violetta dzięki dokładności na każdym etapie tworzenia i artyzmowi wykonania są eleganckie i pięknie.

 

Huta Szkła Kryształowego Violetta produkcje wyroby ze szkła kryształowego, dmuchanego i prasowanego, zdobionego i grawerowanego ręcznie. Zespół profesjonalnych projektantów, korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy,  tworzy wraz z załogą Violetty niepowtarzalne produkty, wyróżniające się eleganckim i luksusowym designem. Produkty w harmonijny sposób łączą ze sobą tradycję z nowoczesnością. W kolekcjach znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy klasycznych wyrobów z kryształu, jak i osoby poszukujące intrygujących dodatków o wyrazistych, geometrycznych formach.